Tuesday, May 17, 2022

Video Viral | অভিনেত্ৰী উৰ্ফি (Urfi Javed) জাভেদক BOLD চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত আৰক্ষীয়ে হাতে লুতে পেলাইছিল ধৰা

EntertainmentVideo Viral | অভিনেত্ৰী উৰ্ফি (Urfi Javed) জাভেদক BOLD চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত আৰক্ষীয়ে হাতে লুতে পেলাইছিল ধৰা

বাৰে বাৰে, উৰ্ফি জাভেদ(Urfi Javed) তেওঁৰ অদ্ভুত আৰু বিচিত্ৰ পোছাকৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। বেছিভাগ সময়তে, তেওঁ কাপোৰৰ বাবে সমালোচনাৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হয়। অৱশ্যে, তেওঁ তাত ৰৈ নাযায়। তেওঁৰ পোছাকৰ বিষয়ে ছচিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট ট্ৰলিং হয়, আৰু কেতিয়াবা কিছুমান পাপাৰাজীয়ে আনকি তেওঁৰ মুখামুখি উপহাসও কৰে।

জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব’ ‘বিগ বছ অ’টিটি’ত অংশগ্ৰহণ কৰা উৰ্ফি য়ে তেওঁৰ পোছাকৰ বাবে লাইমলাইটত থকাৰ পিছৰে পৰা চৰ্চাত আছে। তেওঁ অনুষ্ঠানটোৰ আৰম্ভণিতে বাদ পৰিছিল। আনকি অনুষ্ঠানটোৰ ভিতৰতো, তাই বেছিভাগ সময়তে এনে ধৰণৰ পোছাক পিন্ধিছিল। অনুষ্ঠানটোৰ পৰা ওলাই আহিলেও তেওঁক বিভিন্ন ঠাইত এনেদৰে দেখা যায়।

ভিডিঅ’টোত, মডেল-অভিনেত্ৰী উৰ্ফি(Urfi Javed)ক আন এজনী ছোৱালীৰ সৈতে এটা কোঠাত দেখা গৈছে, য’ত তেওঁ কাষ্টিং ডাইৰেক্টৰৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি আছে। কথোপকথনৰ মাজতে পৰিচালকজনে কয় যে এই নতুন ছবিখনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিষয়টো এটা গোপনীয় বিষয়। চলচ্চিত্ৰখনৰ শীৰ্ষক হৈছে ‘টাইটানিক’ আৰু ছবিখনত বলীউডৰ আগশাৰীৰ অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰে অভিনয় কৰিবলৈ গৈ আছে।

যদিও তেওঁ কেইবা বছৰ ধৰি অভিনয় জগতত আছে, তেওঁ দৰ্শকৰ মনত কোনো প্ৰভাৱ পেলাব পৰা নাই। কিন্তু তেওঁৰ অদ্ভুত ফেশ্বনৰ বাবে, তেওঁ বাৰে বাৰে ‘চহৰৰ চৰ্চা’ হৈ পৰিছিল। উৰ্ফি অলপতে এক বিতৰ্কত লিপ্ত হৈছে, আৰু তাইৰ ভিডিঅ’ সমগ্ৰ নেট বিশ্বতে ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ভাইৰেল ভিডিঅ’টোত দেখা গৈছে যে প্ৰাপ্তবয়স্ক চলচ্চিত্ৰৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত মুম্বাই আৰক্ষীয়ে উৰ্ফিক আটক কৰিছিল।

তাৰ পিছত, অডিচন পৰ্যায় আৰম্ভ হ’ল। কিন্তু হঠাতে এজন আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈছিল। তেওঁ ভাবে যে সেই ঠাইত কিবা ভুল হৈ আছে। তেতিয়া কাষ্টিং ডাইৰেক্টৰে হঠাতে কৈছিল যে মডেল-অভিনেত্ৰী উৰ্ফিয়ে তেওঁক প্ৰাপ্তবয়স্ক চলচ্চিত্ৰৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে সেই ঠাইলৈ মাতিছিল।

নীল ছবির শুটিংয়ে অভিনেত্রী উর্ফি জাভেদকে হাতেনাতে ধরে ফেলল পুলিশ! ভিডিও এল প্রকাশ্যে

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles